Рішення 37 сесії Білівської сільської ради сьомого скликання

1.Про встановлення транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів на 2020рік на території Білівської сільської ради.

2.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельноїділянки на 2020рік

3.Про затвердження ставок та пільг для сплати земельного податку . ставок орендної плати за земельні ділянки. розташовані на території Білівської сільської ради на 2020рік

4.Про надання дозволу Дідик Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

5.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення , цільове призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(господарські двори) код КВЦПЗ 01.01.в землі житлової та громадської забудови цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (код КВЦПЗ 02.01) Демченко О.В.

6.Про надання допомоги на лікування.

7.Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно- територіального утворення с.Кіндратки та с.Припутенка.